Wynajem długoterminowy Volvo - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Volvo

Volvo datuje swoje początki działalności w latach 20. XX wieku. Marka Volvo od tego czasu kojarzy się z solidnością i bezpieczeństwem. Volvo przez lata było pionierem w zakresie badań nad bezpieczeństwem samochodów. To właśnie ta marka spopularyzowała trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, wzmocnienia boczne, foteliki dziecięce czy testy zderzeniowe. Samochody Volvo uważne są za niezawodne i wytrzymałe – takie, które mogą zrobić bezawaryjnie tysiące kilometrów. Szczególnie cenione są te z nadwoziem kombi, choć coraz bardziej popularne stają się SUVy. Prostota wykonania i ponadprzeciętna jakość wykonania to coś co wyróżnia tą markę. Jest to jedna z wiodących marek jeśli chodzi o inwestycję w nowe technologie. Nie tylko jeśli chodzi o systemy bezpieczeństwa, ale również systemy informacyjno-rozrywkowe. Poza tym niemal każdy z modeli Volvo ma setki elektronicznych udogodnień, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Wszystko to sprawia, że samochody te są jednymi z najbardziej pożądanych samochodów.

Wynajem długoterminowy Volvo – idealne rozwiązanie na korzystanie z nowoczesnego samochodu

Zalet wynajmu długoterminowego jest wiele. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne w krajach zachodnich i powoli również ten trend zaczyna docierać do Polski. Największą zaletą wynajmu długoterminowego Volvo jest brak wszelkich kosztów związanych z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem samochodu. W razie jakichkolwiek kolizji czy wypadków nie trzeba martwić się o kontakt z ubezpieczycielem ani kosztami napraw czy awarii. Użytkownik wynajętego samochodu Volvo nie ponosi również kosztów związanych z przeglądami technicznymi i serwisowymi, wymianą opon, oleju, dezynfekcją klimatyzacji czy nawet wymiany wycieraczek. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają problem z zapamiętywaniem terminów takich spraw serwisowych. Jest to doskonała opcja dla amatorów motoryzacyjnych nowości - dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni co 3 lata jeździć nowym samochodem – co w przypadku decyzji o kupnie nie byłoby tak łatwe. W przypadku wynajmu długoterminowego jest to bardzo proste – po skończonym okresie umowy można oddać auto i wypożyczyć kolejne. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorców, gdzie może konkurować z popularnym rozwiązaniem jakim jest leasing, ale także dla osób fizycznych.

Jakie są koszty wynajmu długoterminowego Volvo – czy to się opłaca?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wynajmu długoterminowego samochodów marki Volvo. Koszty jakie ponosi użytkownik w głównej mierze zależą od modelu, na który się Państwo zdecydują, a także od ustalenia miesięcznego limitu kilometrów. Na naszej stronie znajdą Państwo kalkulator, który ułatwi znalezienie modelu, który spełnia zarówno aspekty związane z użytkowaniem auta jaki i te finansowe. Po wybraniu wszystkich kluczowych parametrów pokażą się te modele, które je spełniają, co bardzo ułatwi i przyspieszy wybór odpowiedniego samochodu. Można wyszukać je ze względu na parametry pojazdu: markę, rodzaj nadwozia, skrzynię biegów, rodzaj paliwa. Każdy z samochodów dostępnych w naszej ofercie ma dokładny opis – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Rozwiń toggle