Wynajem długoterminowy Volkswagen - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Volkswagen

Volkswagen to obecnie jeden z trzech największych producentów samochodów na świecie. W Polsce samochody Volkswagena cieszą się bardzo dobrą opinią. Są niemal uważane za prawie idealny samochód. Ich niezawodność została doceniona przez użytkowników na całym świecie o czym świadczy masowy import Golfów i Passatów. Są one niezwykle popularne i cenione. Dużo mówi również samo tłumaczenie słowa Volkswagen, czyli dosłownie „samochód ludu”. Modele Volkswagena plasują się w czołówkach w wielu segmentach rynkowych. Volkswagen Golf jest od lat hitem sprzedażowym i jednym z najczęściej kupowanych modeli. Dzięki swojej praktycznej sylwetce nadwozia przyczynił się do rozpropagowania segmentu samochodów kompaktowych.

Wynajem długoterminowy Volkswagen – dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Decydując się na wynajem długoterminowy należy być świadomym, że płacimy jedynie za możliwość użytkowania samochodu i po zakończonym okresie umowy nie możemy tego samochodu odkupić. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ wiele osób chce mieć auto na własność. Dla osób, dla których nie jest to priorytetem wynajem długoterminowy Volkswagena jest idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim wiadomo jest jaką część domowych czy firmowych wydatków zostanie przeznaczonych na samochód. Użytkownik decydując się na podpisanie umowy – zazwyczaj na 3 lata – płaci co miesiąc określoną kwotę, która jest zależna od kilku czynników takich jak model Volkswagena, limit miesięczny kilometrów i długość trwania umowy. Poza tym kosztem użytkownik samochodu nie musi martwić się niespodziewanymi wydatkami związanymi z samochodem, które mogą powstać w wyniku wypadku, awarii czy innego niespodziewanego zdarzenia. Wszystkie te niespodziewane wydatki, a także te związane z przeglądami technicznymi, serwisowymi, wymianą oleju, opon, wycieraczek czy ubezpieczenia OC i AC jest pokrywana przez wynajmującego. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki temu można bez obaw korzystać z nowoczesnego modelu Volkswagena bez obaw o niespodziewane sytuacje na drogach. Poza tym wielkim plusem jest to, że umowa trwa stosunkowo krótko, a po jej zakończeniu można wynająć kolejny samochód i bez przerwy jeździć nowoczesnym samochodem. Z tych samych względów jest to również atrakcyjny wybór dla przedsiębiorców.

Jakie są koszty wynajmu długoterminowego Volkswagena?

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama modeli Volkswagena. Oczywiście nie mogło zabraknąć w niej kultowych modeli jak Passat czy Golf – cieszą się one nieprzerwalnym prestiżem i komfortem jazdy. Na naszej stronie udostępniliśmy kalkulator, który pomoże oszacować miesięczny koszt wynajmu długoterminowego danego modelu uwzględniając preferencje klienta. Poza tym dostępna jest też wyszukiwarka pomoże dobrać odpowiedni samochód. Można wyszukać wpisując parametry, które są istotne jak rodzaj paliwa, rodzaj nadwozia, skrzyni biegów, ale także miesięcznym koszcie wynajmu. Każdy model posiada dokładny opis wyposażenia. W razie jakichkolwiek pytań, które nasuną się podczas analizowania kosztów i dostępnych w naszej ofercie modeli służymy Państwu pomocą. Jesteśmy orędownikami tego rozwiązania i potrafimy pokazać jego zalety tak jak zostały one dostrzeżone przez użytkowników w krajach Europy Zachodniej.

Rozwiń toggle