Wynajem długoterminowy Peugeot - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Peugeot

Peugeot to jedna z najstarszych europejskich marek samochodowych na rynku – jej historia sięga początków XIX wieku. Obecnie wraz z markami Opel i Citroen tworzą jeden z największych koncernów samochodowych na świecie. Peugeot dynamicznie i konsekwentnie buduje swoją pozycje na rynku motoryzacyjnym. Znana jest również zasada trzycyfrowego nazywania swoich modeli przez francuskiego producenta. Obecnie została ona trochę zmodyfikowana i pojawiają się modele z czterocyfrowymi nazwami początkowo dedykowanymi minivanom, a obecnie dwa zera w środku mają SUVy. Peugeot jest jedną z bardziej utytułowanych marek w konkursie na Europejski Samochód Roku. Pierwszy raz tytuł ten został zdobyty w 1969 roku, później 1988, 2002 i w 2017, kiedy to po raz pierwszy Peugeot 3008 jako pierwszy SUV tej marki otrzymał ten tytuł.

Wynajem długoterminowy Peugeot – czy to rozwiązanie tylko dla firm?

Dla osób prowadzących małą i średnią firmę wybór wynajmu długoterminowego Peugeot jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ wybór najnowocześniejszego modelu Peugeot w rożnych wersjach wyposażenia i dopasowania do potrzeb przedsiębiorców jest niezwykle komfortowe. Przede wszystkim jasne zasady wynajmu długoterminowego i korzyści jakie to ze sobą niesie są wygodnym rozwiązaniem dla firm. Wystarczy wybrać model Peugeot, który spełnia wszystkie potrzeby i podpisać umowę. Zazwyczaj taka umowa jest zawierana na okres 3 lat, podczas których użytkownik nie musi się martwić dodatkowymi kosztami związanymi z utrzymaniem, serwisowaniem samochodu. Dzięki temu przedsiębiorca wie dokładnie, ile miesięcznie będzie kosztować go użytkowanie samochodu. Dodatkowym ułatwieniem jest to, szczególnie dla jednoosobowych działalności lub małych firm, że nie trzeba pamiętać o wymianie oleju, przeglądach technicznych i serwisowych, wymianie opon czy nawet wycieraczek. Użytkownik samochodu w koszcie miesięcznej opłaty ma to wszystko już zapewnione. Znane od początku warunki i koszty pozwalają lepiej dopasować i kontrolować budżet – jest to o wiele łatwiejsze w przypadku wynajmu długoterminowego, ponieważ ewentualne koszty awarii czy kolizji nie wpadają do firmowego budżetu, a są pokrywane przez wynajmującego. Po zakończeniu umowy wystarczy oddać samochód i wypożyczyć nowy, lepszy model. Poza tym wielkim plusem jest to, że nie tylko firmy czy przedsiębiorcy mogą skorzystać z tego rozwiązania w przeciwieństwie do podobnej usługi jaką jest leasing, który przeznaczony jest tylko dla firm.

Oblicz jak łatwo można użytkować nowoczesny model Peugeot.

Dzięki kalkulatorowi, który udostępniliśmy na naszej stronie wybór odpowiedniego modelu dopasowanego do dostępnego budżetu jest jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać wszystkie ważne parametry i po kilku chwilach pokażą się dostępne w naszej ofercie modele, które spełniają określone kryteria. Dzięki temu można przeprowadzić wstępną selekcję i przeczytać w dostępnym dla danego samochodu opisie jakie posiada wyposażenie. Poza tym można skorzystać z dostępnych filtrów wyszukiwania po marce samochodu, rodzaju paliwa, skrzyni biegów czy rodzaju nadwozia. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wątpliwości, które się pojawią.

Rozwiń toggle