Wynajem długoterminowy BMW - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy BMW

BMW od lat kojarzy się z prestiżem i luksusem. Jest to marka, którą wybierają prezesi dużych, dobrze prosperujących firm i ludzie sukcesu. Nic więc dziwnego, że jest jedną z częściej poszukiwanych marek samochodów. Prestiż ten wymaga też nakładów finansowych. Samochody BMW podobnie jak inne marki niemieckich koncernów kojarzone są z niezwykłą solidnością, niezawodnością i tą słynną niemiecką precyzją. BMW według powszechnych opinii są klasą samą w sobie. BMW słyną również z wydajności i dynamiki jednostek napędowych. Umożliwiają precyzję prowadzenia, dają nieprzeciętny komfort jazdy przy okazji mają bogato wyposażone wnętrze i piękny design. To właśnie silniki, które są znakiem rozpoznawczym BMW sprawiają, że czuć w tych autach moc i każdy chce nimi jeździć.

Wynajem długoterminowy BMW – czy to się opłaca? Kalkulator wynajmu

Przede wszystkim należy określić jakie są nasze cele i jakie mamy dalsze plany. Czy po zakończeniu umowy Klient chce mieć auto na własność czy nie jest to dla niego istotne. Po skończonej umowie nie trzeba martwić się o sprzedaż czy wykup samochodu (choć taka opcja jest możliwa) – oddaje się go do wypożyczalni i można wynająć kolejny, nowszy lub inny model BMW. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią jeździć za długo tym samym samochodem oraz ważne jest dla nich to, żeby był on jak najnowszy. Wynajem długoterminowy jest skonstruowany podobnie jak abonament – Klient podpisując umowę na określony model BMW decyduje się na comiesięczną opłatę za użytkowanie auta w określonym czasie – najczęściej jest są to 3 lata. Przez ten czas nie musi martwić się dodatkowymi opłatami związanymi z utrzymaniem samochodu takimi jak koszty ubezpieczenia, rejestracji, opłat za przegląd techniczny, opłat za przegląd serwisowy, dezynfekcja klimatyzacji, wymiany oleju, opon czy nawet wycieraczek. Poza tym użytkownik wynajętego samochodu BMW nie ponosi również opłat związanych ze wszystkimi awariami. Jest to bardzo duży komfort psychiczny, ponieważ można bez problemu zaplanować miesięczne wydatki, nie przejmując się ewentualnymi usterkami w samochodzie. Warto pamiętać, że można wykupić samochód po skończonym okresie wypożyczenia.

Jakie są koszty wynajmu długoterminowego BMW?

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli BMW, które mogą Państwo wypożyczyć na standardowo na 3 lata. Oferujemy tak szeroki wybór, że każdy miłośnik BMW znajdzie swój ulubiony model. Dla niezdecydowanych klientów, którzy wiedzą, że chcą wynająć BMW mamy przygotowany kalkulator, który pomoże im dobrać odpowiedni model. Jest to możliwe ze względu na szerokie parametry jakie można dobrać. Oprócz modelu samochodu można również wybrać interesujący rodzaj nadwozia, paliwa, ale także miesięcznych kosztów, które klient będzie ponosić. Kalkulator jest również przydatnym narzędziem, gdy chcemy porównać pod różnym kątem dane modele samochodów. W razie wątpliwości nasz zespół chętnie odpowie na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące wynajmu długoterminowego i pokażemy zalety jakie on posiada.

Rozwiń toggle