Wynajem długoterminowy Audi - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Audi

Każdy zapewne marzy o jak najbardziej luksusowym samochodzie. Jedną z takich marek jest właśnie Audi. Kojarzone z niemiecką precyzją wykonania i niezawodnością. Poza tym jest to marka, na której można polegać i co się z tym wiąże poszczególne modele mają przy tym odpowiednio wysoką cenę. Świadczy o tym wiele nagród, które zdobył ten producent w ciągu długoletniej tradycji w produkcji samochodów. Jeden ze sztandarowych modeli Audi A3 został nawet okrzyknięty najlepszym samochodem świata 2014 roku. Sprawia to, że modele Audi są jednymi z najbardziej pożądanych samochodów świata, zwłaszcza że dostępność różnego rodzaju aut trafia w gust najbardziej wymagających. Ze względu na prestiż i bezpieczeństwo związane z jazdą Audi coraz bardziej popularny szczególnie na zachodzie jest wynajem tych samochodów.

Wynajem długoterminowy Audi – jakie ma zalety?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że wynajem długoterminowy jest pozbawiony wszelkich kosztów związanych z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem samochodu. Nie trzeba martwić się w razie potrzebnych kontaktów z ubezpieczycielem. Poza tym w razie wszelkich awarii i kosztów napraw czy innych kosztów serwisowych nie ponosi się dodatkowych opłat niż koszt miesięczny wynajmu. Wszelkie przeglądy, wymiana opon czy oleju również znikają z listy spraw, o których należy pamiętać. Nawet drobne opłaty jak wymiana wycieraczek czy dezynfekcja klimatyzacji nie będzie pokrywana z kosztów użytkownika samochodu. Z jakiego powodu wynajem długoterminowy jest jeszcze tak popularny? Przede wszystkim jest to doskonała opcja dla osób, które nie przywiązują się do konkretnego samochodu i nie planują go później wykupić, ponieważ chcą jeździć nowszym modelem. Dzięki wynajmowi długoterminowemu można wymieniać samochód co 2/3 lata. Po tym czasie nie trzeba martwić się o sprzedaż czy wyrejestrowanie tego samochodu, tylko wybiera się następne auto. Szczególnie poleca się to rozwiązanie właśnie osobom, które nie chcą wydawać gotówki na zakupu luksusowego samochodu i są świadomi tego, że będą ponosić koszt wynajmu samochodu, który nie będzie ich własnością.

Jakie są koszty wynajmu długoterminowego Audi?

Przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wynajmu długoterminowego. Znajdą tu Państwo wszystkie dostępne u nas modele Audi. Są one zróżnicowane ze względu na klasę i model pojazdu. Oferujemy wersje bogate w najnowocześniejsze udogodnienia dla kierowcy i pasażerów. Mogą Państwo wybrać taki, który najlepiej będzie spełniać wszystkie potrzeby. Koszty można łatwo policzyć – dostępny na stronie kalkulator ułatwia wyliczenie miesięcznego kosztu wynajmu. Należy podać wszystkie parametry pojazdu: markę, rodzaj nadwozia, skrzynię biegów, rodzaj paliwa. Każdy z samochodów dostępnych w naszej ofercie ma dokładny opis – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Służymy radą i pomocą również w kwestii doboru odpowiedniego modelu czy rodzaju auta. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami motoryzacji, dlatego odpowiadanie na Państwa pytania to czyta przyjemność. Poza tym wierzymy, że możemy skutecznie ułatwić proces związany z poszukiwaniem auta na abonament, a także pokażemy atuty tego typu rozwiązania, którego jesteśmy wielkim orędownikiem.

Rozwiń toggle