Wynajem długoterminowy Hyundai - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Hyundai

Na początku kiedy marka koreańska marka Hyundai zaczęła wprowadzać na rynek swoje samochody była uważana za tańszy i słabszy jakościowo zamiennik dla japońskich czy niemieckich samochodów. Teraz sytuacja ta wygląda zdecydowanie inaczej. Dowodem na to są wysokie ranking w raportach na przykład powstających na podstawie uwag właścicieli po trzech miesiącach użytkowania „Vehicle Deperndability Study”, w którym Hyundai I30 i Hyundai I10 zajęły 1 lub 2 miejsca w swoich kategoriach. Modele Hyundai uważane są również za mało awaryjne samochody. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat koreański producent zrobił niesamowity progres sprawiając, że jego samochody mogą bez problemu konkurować z niezawodnością niemieckich aut. Poza tym kolejną rzeczą, która wyróżnia modele Hyundai jest ich nowoczesny design, różnorodność modeli, jakość wykonania, a także zaawansowaną technologię jakiej używają w swoich modelach. Są to kluczowe czynniki, które wyróżniają tą markę wśród innych dostępnych na polskich drogach. Dzięki zastosowaniu elektroniki i systemów wspomagania kierowcy można poczuć się w modelach Hyundai jak w samochodzie z przyszłości.

Wynajem długoterminowy Hyundai – idealne rozwiązanie na nowoczesny samochód?

Wynajem długoterminowy jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli głównym priorytetem nie jest posiadanie auta na własność, ale ważniejsza jest możliwość korzystania z nowoczesnego samochodu podczas codziennego życia. Poza tym kolejnym plusem jest to, że umowy zwykle zawierane są na 3 lata dzięki czemu samochód nie zdąży się znudzić, wciąż będzie nowym autem a Klient już będzie mógł wymienić go na nowszy lub inny model. Jest to duża zaleta, kiedy lubi się testować nowe auta na dłużej, a nie przepada za koniecznością dopełnienia formalności rejestracyjnych w urzędach. Poza tym kolejnym walorem jest to, że użytkownik ponosi jedynie koszty comiesięcznego wynajmu. Pozostałe koszty takie jak opłaty ubezpieczeniowe, wszelkie koszty naprawy awarii, wymiany oleju, klocków hamulcowych, opon czy przeglądów serwisowych czy technicznych nie są ponoszone przez użytkownika samochodu. Działa to podobnie jak abonament – wystarczy dobór odpowiednich parametrów, podpisanie umowy na wynajem długoterminowy Hyundai i cieszenie się z jazdy nowym autem.

Jakie koszty ponosi się przy wynajmie długoterminowym Hyundai?

Zapraszamy do zapoznania się z kalkulatorem, który udostępniliśmy na naszej stronie. Pomaga on w obliczeniu miesięcznej kwoty za wynajem. Poza tym można dokładnie określić swoje preferencje, jeśli chodzi o rodzaj paliwa, na którym chcemy jeździć, rodzaj nadwozia czy skrzyni biegów i przede wszystkim koszt miesięczny jaki chcemy przeznaczyć na ten cel. Każdy samochód posiada opis wyposażenia wraz ze zdjęciem. Posiadamy szeroką ofertę Hyundai, także niezależnie od preferencji można dobrać odpowiedni model. Kalkulator niezwykle to ułatwia i warto skorzystać z niego do określenia kluczowych funkcji. W razie pytań zawsze można skontaktować się z nami. Chętnie doradzimy i jako prawdziwi orędownicy wynajmu długoterminowego rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jako pasjonaci motoryzacji pomożemy również dobrać odpowiedni model lub markę odpowiednio do kluczowych potrzeb.

Rozwiń toggle