Najczęściej zadawane pytania | Carly.pl

Najczęściej zadawane pytania

To miejsce, gdzie dostaniesz najlepsze oferty na Twoje nowe auto w abonamencie. Wybierając auto w wynajmie długoterminowym płacisz jedynie za jego użytkowanie. Nie przejmujesz się serwisem, ubezpieczeniem, czy autem zastępczym w razie awarii lub wypadku. Na dodatek zawsze jeździsz nowym i pewnym samochodem.
  1. Wybierasz auto
  2. Wypełniasz formularz
  3. Podpisujesz umowę
  4. Odbierasz auto. 
Tak. Auto w wynajmie długoterminowym możesz wziąć również jako osoba fizyczna.
Pssst…. ceny są takie same jak dla firm! :)
Tak! Niezależnie od tego czy kupisz samochód czy nie, nie obciążymy Cię żadnymi kosztami.
Oferta składa się z wybranego przez Ciebie samochodu, ubezpieczenia na cały okres finansowania, pełnego pakietu serwisowego oraz w zależności od wybranego wariantu auta zastępczego oraz opon zimowych. 
Nie. Mamy na celu ułatwić Ci proces kupowania samochodu, poprzez możliwość załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu. Dla wybranych aut oferujemy, bezpłatną dostawę pod Twój dom czy firmę na terenie Polski. 
Współpracujemy jedynie z największymi instytucjami finansowymi w kraju. 
Auto możesz odebrać u wskazanego przez nas autoryzowanego dealera danej marki lub możemy je bezpłatnie przywieźć do Ciebie (dla wybranych aut). 
Umowa zaczyna obowiązywać z dniem odbioru samochodu, także za swój samochód będziesz płacił dopiero od momentu, w którym realnie zaczniesz go użytkować.
Tak. Każdy samochód objęty jest gwarancją producenta
Każdy samochód w naszej ofercie posiada informacje czy jest dostępny od ręki, czy np. od lutego. 
Napisz maila na [email protected] lub zadzwoń pod +48 739 907 219. Postaramy się znaleźć dobrą ofertę również dla Ciebie.
Wystarczy, że napiszesz nam maila na [email protected] lub zadzwonisz pod +48 739 907 219
Zawsze chętnie z Tobą porozmawiamy! :)