Wynajem długoterminowy Seat - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Seat

Seat jest hiszpańską marką założoną w połowie XX wieku. Mimo, że na początku marka była związana sojuszem z Fiatem, auta produkowane przez Seat miały opinię awaryjnych. Na szczęście wszystko diametralnie się zmieniło w 1986 roku, kiedy Seata przejął koncern Volkswagen. Transfer technologii niemieckiego koncernu sprawił, że hiszpańskie auta stały się konstrukcyjnie podobne do niezawodnych modeli Volkswagena. Była to świetna decyzja. Ponadto hiszpańskiej marce udało się zachować odmienność stylistyczną swoich modeli samochodów przy jednoczesnym wykorzystywaniu technologii z Volkswagena. Te działania sprawiły, że auta produkowane przez Seat cieszą się opinią solidnych. Poza tym są konstruowane pod kątem zbliżenia do sportowych samochodów przez co mają swój charakterystyczny wygląd i wyposażanie. Sprawia to, że samochody tej marki są pożądanymi modelami na rynku motoryzacyjnym.

Wynajem długoterminowy Seat – nowoczesny samochód na wyciągnięcie ręki

Wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób, dla których posiadanie samochodu nie jest tak ważne jak użytkowanie nowoczesnego samochodu. Jest to przede wszystkim główny czynnik różniący tą formę korzystania z samochodu od na przykład leasingu. Po zdecydowaniu się na podpisanie umowy o wynajem długoterminowy Seat, zazwyczaj na 3 lata i po zakończeniu trwania tej umowy użytkownik ma możliwość wykupu Seata, którego używał. Główną zaletą, którą docenili już mieszkańcy zachodniej Europy, gdzie to rozwiązanie jest coraz bardziej popularne, jest fakt, że użytkownik samochodu nie ponosi dodatkowych opłat, oprócz opłaty miesięcznej za użytkowanie samochodu. Oczywiście jeśli nie przekroczy zadeklarowanej miesięcznej ilości przejechanych kilometrów. Nie trzeba pamiętać o przeglądach technicznych, serwisowych, wymianach oleju, opon. Poza tym koszt awarii czy napraw w razie kolizji i związanych z tym kosztów ubezpieczenia samochodu również ponosi wynajmujący. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla mały firm lub jednoosobowych działalności gospodarczych, które nie mają zazwyczaj kapitału na zakup reprezentacyjnego samochodu. Wynajem długoterminowy Seat jest również dobrym wyborem dla tych, którzy lubią nowinki motoryzacyjne i dlatego często zmieniają samochody. Dzięki temu rozwiązaniu sprzedaż samochodu przed zakupem kolejnego ich nie dotyczy – oddają po zakończeniu umowy samochód, który używali i wypożyczają kolejny nowszy.

Jakie są koszty wynajmu długoterminowego Seat?

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy prosty kalkulator, który umożliwia oszacowanie miesięcznego kosztu. Po wybraniu modelu i ustawieniu wszelkich opcji jak na przykład limit miesięczny kilometrów i wybraniu odpowiadającemu wszelkim potrzebom modelu otrzymuje się oszacowany koszt. W razie wątpliwości czy indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie dostępna jest również funkcjonalna wyszukiwarka, która pomoże w znalezieniu modelu auta, które odpowie na wszystkie potrzeby. Można wyszukiwać przez koszt miesięczny, rodzaj nadwozia, skrzyni biegów, paliwa czy marki samochodu. Wszystko to ma sprawić, że będą Państwo zadowoleni z wyboru takiego rozwiązania.

Rozwiń toggle