Wynajem długoterminowy Mercedes-Benz - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Mercedes

Mercedes od lat jest uważny za producenta samochodów niezwykle wytrzymałych i niezawodnych i jednocześnie luksusowych, takich, które są wybierane przez ludzi o dużych dochodach. Mercedes to marka z długimi tradycjami w tworzeniu aut. Początki swojej produkcji ma w Niemczech. Markę Mercedes uznaje się za matkę wszystkich współczesnych samochodów. Producent oferuje obecnie około 550 modeli aut. Są to zarówno modele osobowe, wyścigowe jak i pojazdy ciężarowe i dostawcze. Mercedes zawsze kojarzony był z prestiżem, komfortem, a powszechna opinia o ich niezawodności i wysokiej klasy jakości wykonania sprawiła, że ceny nowych samochodów są niezwykle wysokie.

Wynajem długoterminowy Mercedes – dobry pomysł na codzienny luksus

Dla wszystkich osób, którym nie zależy na posiadaniu samochodu na własność, a ich priorytetem jest możliwość korzystania z luksusowego samochodu marki Mercedes wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem. Jest to alternatywne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy zamiast leasingu mogą skorzystać z wynajmu długoterminowego – szczególnie jeśli samochód jest im niezbędny do pracy. Poza tym możliwość korzystania z marki z tak dużym prestiżem może przełożyć się również na postrzeganie firmy użytkownika takiego samochodu jako równie prestiżowej i godnej zaufania. Rozwiązanie jakim jest wynajem długoterminowy jest zbliżony do leasingu, aczkolwiek ma dodatkowe zalety. Przede wszystkim największą z nich jest to, że wszelkie opłaty związane z utrzymaniem samochodu takie jak ubezpieczenie, koszty rejestracji, koszty serwisowe, przeglądów technicznych, wymiany oleju, opon czy nawet wycieraczek nie są pokrywane przez użytkownika samochodu tylko przez wynajmującego. Jest to bardzo komfortowe nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych. Wynajmując samochód Mercedes klient zwyczajowo podpisuje umowę na 3 lata i po tym czasie może wynająć inne auto i cieszyć się z możliwości korzystania z nowszego. Po zakończeniu umowy użytkownik ma możliwość wykupienia samochodu, który użytkował. Dzięki temu w krótkim czasie można nie tylko przetestować różne marki, ale korzystać z samochodu, którego zakup mógłby być dużym wyzwaniem finansowym. Dodatkowo Klient ma pewność, że będzie jeździć samochodem, który podczas trwanie umowy będzie nadal nowoczesnym autem.

Koszty wynajmu długoterminowego Mercedes – jakie są opłaty?

Wszelkie koszty sprowadzają się do miesięcznej opłaty, którą użytkownik samochodu Mercedes zna podpisując umowę. Na naszej stronie dostępny jest cennik, który ułatwi zaplanowanie budżetu potrzebnego na codzienne użytkowanie Mercedesa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modeli marki Mercedes. Piękny design i niezawodność każdego z modeli uzupełniona o opis wyposażenia i zdjęcie. Dzięki temu już na poziomie wyboru odpowiedniego modelu mają Państwo świadomość na jakie auto się decydują. Poza tym wybór modelu i czynników takich jak miesięczny limit kilometrów pozwoli określić miesięczny przedział cenowy. Na naszej stronie znajdą Państwo inteligentną wyszukiwarkę, która po wybraniu paramentów, na których Państwu zależy jak rodzaj paliwa, nadwozia, skrzyni biegów itd. Pomoże wybrać odpowiedni model Mercedes.

Rozwiń toggle