Wynajem długoterminowy Ford - Oferta | Carly.pl

Oferty wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Ford

Ford marka, którą uważa się za inicjatora rozwoju motoryzacji jest solidną i godną zaufania marką. Posiada w swoim portfolio wiele modeli, które wpasowują się w gusta kierowców. Od jakiegoś czasu marka próbuje zmienić swój wizerunek i z bardziej konserwatywnych i zachowawczych modeli zaczyna odważnie eksperymentować ze stylistyką. W nowszych modelach ulepszana jest również motoryka jazdy. Są to samochody, które przyjemnie się prowadzą i pięknie wyglądają. Zaprezentowany w 2017 roku Ford Fiesta ósmej generacji podbił serca nie tylko kobiet, ale wszystkich którzy cenią ekonomiczne rozwiązania w pięknym formacie. Ford posiada różnego rodzaju modele, które wpasowują się w potrzeby rożnego rodzaju kierowców – od miejskich po tych preferujących bardziej wymagające tereny.

Co warto wiedzieć decydując się na wynajem długoterminowy Ford?

Przede wszystkim należy być świadomym czy w ogóle jest wynajem długoterminowy. Charakteryzuje się on tym, że wybierając auto i podpisując umowę Klient zobowiązuje się do płacenia miesięcznej opłaty za użytkowanie wybranego auta. Jest to podobna zasada do abonamentów tylko ten płaci się za użytkowanie samochodu. Koszt takiej miesięcznej opłaty może być różny, ponieważ zależy to od modelu auta, jego rocznika i wyposażenia. Należy zaznaczyć, że wynajem długoterminowy jest pozbawiony wszelkich kosztów związanych z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem samochodu czy późniejszymi opłatami związanymi z wykonywaniem przeglądów, wymiany i przechowywania opon, a także co najważniejsze opłatami związanymi ze wszelkimi naprawami. Koszt usunięcia awarii czy nawet drobna wymiana wycieraczek czy dezynfekcja klimatyzacji jest po stronie wypożyczalni. Klient, który zdecyduje się na wynajem długoterminowy może spokojnie korzystać z samochodu wiedząc, ile pieniędzy w danym miesiącu to będzie wynosić. Nie trzeba martwić się o zabezpieczenie dodatkowej gotówki na wypadek awarii, kolizji czy wypadku. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie lubią czuć presji oraz dla tych, którzy lubią mieć zaplanowane wydatki. Poza tym wybór wynajmu długoterminowego jest idealne dla osób, które lubią jeździć najnowszymi modelami Forda bez konieczności jego zakupu. Warto podkreślić, że po zakończonym okresie umowy, która zwyczajowo trwa 3 lata Klient może wykupić na własność samochód jak to bywa w przypadku leasingu.

Koszty wynajmu długoterminowego Forda – ile to kosztuje?

Zapraszamy do zapoznania się z modelami Ford, które są dostępne w naszej ofercie samochodów na wynajem długoterminowy. Oferujemy szeroki wybór, dlatego każdy Klient może dopasować odpowiedni samochód zarówno pod kątem wyposażenia auta, rodzaju paliwa, rodzaju nadwozia, ale także miesięcznych kosztów, które chce ponosić. Ułatwia to dostępny kalkulator. Zawiera on aktualny cennik i wszelkie parametry samochodów wraz z opisem. W razie wątpliwości nasz zespół jest do dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania. Wierzymy w skuteczność tego rozwiązania, dlatego potrafimy pokazać jego zalety, a także wypunktować to co może być dla Klienta niedogodnością. Wynajem długoterminowy zyskuje nie bez powodów popularność na zachodzie Europy. Uważamy, że warto sprawdzić naszą ofertę i móc korzystać z najnowszych modeli Ford.

Rozwiń toggle