Wynajem długoterminowy a wykup samochodu | Blog Carly.pl

Wynajem długoterminowy a wykup samochodu

Na koniec trwania umowy mamy 3 opcje:

Rozwiązujemy umowę

Wynajem dobiega końca, oddajesz samochód i się żegnamy. Nie ukrywamy, że to najsmutniejsze dla nas zakończenie. Dlatego nie polecamy ;)


Wybierasz nowe auto

Umowa na pierwsze auto się kończy i oddajesz samochód. Ale tym razem się nie żegnamy, a podpisujemy umowę na kolejny samochód. I znów masz zupełnie nowe, pachnące auto. Dla powracających Klientów procedura jest nieco uproszczona, a same formalności zajmują dużo mniej czasu.

Oczywiście sprawy formalne załatwiamy w ten sposób, żebyś nie został bez samochodu. Możemy tak to poukładać, żebyś tego samego dnia oddał stary samochód i odebrał nowy.


Dokonujesz wykupu wynajmowanego auta

Chęci wykupu samochodu nie musisz deklarować już przy podpisywaniu umowy. Wystarczy, że ok. 2 miesiące - miesiąc przed końcem trwania umowy zgłosisz, że interesuje Cię ta opcja. Wcześniej i tak nie będziemy w stanie określić dokładnej wartości wykupu. Pod koniec trwania umowy znamy już realny przebieg samochodu i jego historię wypadkową i właśnie dlatego to wtedy ustalana jest cena odkupu samochodu. Oczywiście prawo do skorzystania z tego rozwiązania mają także osoby fizyczne.


TY decydujesz, które rozwiązanie jest dla Ciebie najwygodniejsze - wykupić na własność używany do tej pory samochód, cieszyć się całkiem nowym autem, czy może całkowicie zrezygnować z samochodu i przerzucić się na rower :)

A my tylko uprzejmie przypominamy, że w miesięczną ratę wliczone są:

  • pełne ubezpieczenie na cały okres wynajmu (AC, OC, NNW)
  • pakiet assistance
  • pakiet serwisowy
  • karty paliwowe
  • a w przypadku niektórych samochodów również darmowa dostawa!