Raport z uzyskanych rabatów [styczeń-kwiecień 2017] | Blog Carly.pl

Raport z uzyskanych rabatów [styczeń-kwiecień 2017]

Opel jest już z nami od czterech miesięcy, więc postanowiliśmy przygotować raport na temat uzyskanych rabatów zarówno w salonach Skody, jak i niemieckiego producenta.

Dołączenie Opla do naszej oferty, nowe modele w ofercie Skody: Kodiaq oraz Octavia sprawiły, że pierwsze cztery miesiące były dla naszego zespołu bardzo pracowite. Poniżej znajduje się podsumowanie na temat rabatów, które wynegocjowaliśmy dla naszych Klientów.

OPEL

Średnio na niemieckim samochodzie można było zaoszczędzić 10.079,03zł, natomiast największy rabat wynosił aż 41.950zł! Tak pokaźny upust otrzymał Klient, który zdecydował się na "starą" Insignię. Początek roku był bardzo dobrym okresem na zakup Insigni, ponieważ nie dość, że trwała wyprzedaż rocznika 2016, to na dodatek dealerzy chcieli sprzedać jak najwięcej tych samochodów, zanim na rynku pojawi się Nowa Insignia.

Corsa

Przeciętny rabat na małego Opla wynosił 6.383zł, natomiast największy upust, jaki otrzymał nasz Klient wynosił 11.000zł.

Astra

Zdecydowanie najczęściej wybierane auto wśród naszych Klientów planujących zakup Opla. Średnia oszczędność dzięki Carly.pl to 8.913,41zł, natomiast maksymalnie można było uzyskać 23.240zł rabatu.

 Meriva

Niemieckiego minivana można było kupić ze średnim rabatem 10.680zł. Osoba, która uzyskała największy upust dzięki naszym negocjacjom wydała aż 18.300zł mniej niż wynosiła cena katalogowa.

Mokka

Średni rabat, jaki mógł otrzymać nasz Klient, to 5.496zł. Największa zniżka osiągnięta przez Carly.pl na ten model Opla wyniosła 7.460zł

Insignia

Tak, jak pisałem wcześniej początek roku był świetnym okresem do zakupu "starej" Insigni. W związku z wielką akcją wyprzedażową średnio można było zaoszczędzić 27.547zł. Maksymalny rabat na ten model stanowił także największy upust wynegocjowany w całej historii Carly.pl i wyniósł 41.950zł! Zanim pojawi się Nowa Insignia jest jeszcze szansa, aby znaleźć ciekawy egzemplarz w bardzo dobrej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany daj nam znać wysyłając maila.

Nowa Insignia

Według nas będzie to hit na rynku. Bardzo ciekawa stylistyka w połączeniu z atrakcyjnymi cenami (i jeszcze lepszymi rabatami ;) ) to dobry prognostyk na przyszłość. Średnio dzięki naszej usłudze na najnowszy model Opla można było uzyskać rabat 15.631,82zł, a rekordowo udało się obniżyć cenę kupowanego samochodu o 28.890zł.

Zafira

Na ten rodzinny samochód nasz zespół wynegocjował średnio 7.313zł rabatu. Największy upust w przypadku Zafiry wynosił 20.500zł.SKODA

Przeciętny upust na auto od czeskiego producenta wyniósł 6.695zł, natomiast osoba, która szukała dla siebie Skody Superb mogła pochwalić się rabatem 25.280zł. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem była prezentacja Kodiaqa, który od razu stał się hitem sprzedaży. Bardzo duże zainteresowanie ze strony kupujących oraz stosunkowo mała ilość modeli przyznanych polskim dealerom na 2017 rok sprawiły, że sprzedawcy niechętnie udzielali rabatów na najnowsze auto zza południowej granicy.

Citigo

Średnio na najmniejszy model Skody Carly.pl oferowało rabat 1.959,22zł. Największy upust, jaki udało się wynegocjować, wyniósł 2.620zł.

Fabia

Fabia to wciąż jedno z najchętniej kupowanych aut osobowych według Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Wśród naszych klientów średnia oszczędność wyniosła 2.610,26zł, natomiast jeden z Klientów mógł kupić nową Fabię z rabatem 4.700zł

Rapid

Na ten model naszemu zespołowi udało się wynegocjować średni rabat na poziomie 6.835zł. Największy upust, jaki otrzymał nasz Klient wynosił 12.582zł. Według nas obecnie jest bardzo dobry okres na zakup tego modelu, ponieważ w drugiej połowie tego roku Skoda przeprowadzi facelifting Rapida.

Kodiaq

Pierwsza z dwóch nowozaprezentowanych modeli Skody i od razu hit. Zainteresowanie tym modelem przerosło oczekiwania chyba wszystkich, łącznie z szefostwem Skody, które przyznało dość małą ilość tych aut na Polskę. To z kolei spowodowało, że dealerzy niechętnie rabatowali popularnego "niedźwiadka". Nam udało się osiągnąć średnią zniżkę na poziomie 4.801zł, natomiast jeden z naszych Klientów mógł cieszyć się niemal 3-krotnie większym rabatem, który wyniósł 14.200zł.

Nowa Octavia

Druga nowość zaprezentowana przez Skodę w tym roku. Odświeżona Octavia nie cieszy się jeszcze tak dużym zainteresowaniem, jak jej poprzedniczka, ale mimo to udaje nam się zaoferować naszym Klientom atrakcyjne upusty. I tak średnio można było zaoszczędzić 7.467,15zł, a maksymalny rabat wyniósł aż 15.560zł.

Superb

Na koniec ulubione auto naszych Klientów. Tak, to właśnie Superb był najchętniej konfigurowanym autem ze wszystkich oferowanych w naszym serwisie. Nic dziwnego, ponieważ średni rabat kształtował się na poziomie 11.189,90zł, natomiast największy upust, jaki otrzymał nasz Klient, to 25.280zł.

 

Jeżeli szukasz auta dla siebie napisz do nas lub skorzystaj z konfiguratora Carly.

Podobał Ci się nasz raport? Pokaż go swoim znajomym na facebooku. Możesz to zrobić tutaj