Rabaty w kwietniu 2018 | Blog Carly.pl

Rabaty w kwietniu 2018

Kwiecień to chyba ostatni miesiąc, w którym mogliśmy upolować samochody z wyprzedaży rocznika 2017. Wprawdzie auta były już mocno "przebrane", ale wciąż można było znaleźć coś dla siebie. Jakie rabaty oferowali dealerzy w minionym miesiącu? Sprawdźcie!

Skoda

W Skodzie dalej lekko utrudniona sytuacja - przynajmniej do lipca silniki 1.4 TSi, 1.5 TSi i 1.8 TSi nie będą produkowane. Producent musi je dostosować do nowych norm emisji spalin.

Najwyższy wynegocjowany przez nas rabat dotyczył Superba i wyniósł nieco ponad 20 tysięcy złotych. Na drugim miejscu znalazł się Kodiaq z rabatem 16 tysięcy złotych, a na trzecim Octavia.


 

Opel

W Oplu tradycyjnie już najlepiej rabatowany był flagowy model, czyli Insignia. Najwyższy rabat sięgnął tu prawie 30 tysięcy złotych. Na pozostałych miejscach podium znalazły się SUV Grandland X oraz Astra.

Wciąż nie wiadomo, co z najmocniejszym 260-konnym silnikiem benzynowym. Czy będzie można go zamawiać, czy może zostanie zastąpiony inną jednostką? Czekamy na informacje.


Volkswagen

W VW, podobnie jak w Skodzie, nie można obecnie zamawiać kilku silników. Powód ten sam - nowe restrykcje emisji spalin.

Najwyższy rabat w VW dotyczył Passata - było to prawie 40 tysięcy złotych! Nie mogliśmy narzekać też na rabaty w przypadku Arteona i Tiguana - najwyższe z nich przekraczały 30 tysięcy złotych.


Tak wysokie rabaty wynikały głównie z promocji na silniki diesla. Oprócz tego tradycyjnego, Klienci mogli liczyć na dodatkowy rabat, który w przypadku Passata sięgał nawet 22 tysięcy złotych (P.S. ta promocja jeszcze trwa :) ).

A z nowości: można już zamawiać nowego Touarega. Wygląda obłędnie!

 

Co w maju?

U nas kilka zmian :) Po pierwsze, już niedługo będziemy mogli pokazać nową wersję strony. Pracowaliśmy nad nią przez ostatnie kilka tygodni, dlatego mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

Po drugie, zaczynamy współpracę z Fordem. Obecnie wprowadzamy Forda do konfiguratora i rozmawiamy z dealerami. Przy okazji przypominamy, że jeśli zastanawiacie się nad zakupem Focusa - teraz jest idealny moment! Wkrótce do salonów wejdzie nowa generacja, dlatego teraz można uzyskać całkiem atrakcyjne rabaty :) sprawdźcie naszą listę aut dostępnych od ręki - znajdziecie tam kilka Focusów. To jedynie przykładowe konfiguracje, razem mamy ich dostępnych ok. 200 sztuk!

Po trzecie, poszerzamy naszą ofertę o wynajem długoterminowy. Przy okazji odświeżenia strony pojawi się nowa sekcja, w której na bieżąco będziemy aktualizować auta dostępne w wynajmie długoterminowym. Główną zaletą tej formy finansowana jest brak opłaty wstępnej. Dodatkowo nie musicie przejmować się ubezpieczeniem, a w cenie zawarty jest też pakiet serwisowy i gwarancja samochodu zastępczego.