Nowy samochód - na jaki rabat możesz liczyć? | Blog Carly.pl

Nowy samochód - na jaki rabat możesz liczyć?

Przygotowaliśmy dla Was kolejny raport, z którego dowiecie się, na jaki rabat możecie liczyć przy zakupie nowego auta. Takie zestawienia będziemy przygotowywać raz na kwartał.

Na początku znajdziecie kilka liczb dotyczących wszystkich samochodów, jakie mamy w swojej ofercie. W drugiej części przedstawimy rabaty z podziałem na marki - Skodę, Opla i Volkswagena.

W pełnej wersji raportu znajdziecie bardziej szczegółowe informacje. Są tam pokazane maksymalne i średnie rabaty (kwotowe i procentowe) dla każdego modelu, który możecie znaleźć na naszej stronie.

 

Marki według popularności

Nasi Klienci najczęściej wybierali Skodę - ten trend utrzymuje się już od dłuższego czasu. Na drugim miejscu znalazł się Opel, a na trzecim Volkswagen. W dalszej części opiszemy, jakie rabaty można uzyskać na te samochody.


 

Raport w pigułce - najważniejsze liczby

Najwyższy rabat kwotowy, który udało nam się wynegocjować, dotyczył Opla Insigni. Wyniósł on 33 290 zł! Rabat procentowy w tym przypadku to 18,66%.


 

Średni rabat na carly.pl w I kwartale 2018 to 8,33%. Średnia kwota, jaką zaoszczędzili nasi Klienci to prawie 10 tysięcy zł.


 

Maksymalny wynegocjowany przez nas rabat procentowy to 23,50% - dotyczył on Opla Astry. Zaoszczędzona kwota w tym wypadku wyniosła 16 650 zł.


 

Rabaty z podziałem na marki

Pokazujemy tu liczby dotyczące najbardziej popularnych modeli. Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie w pełnej wersji raportu.

 

Skoda

W Skodzie najlepsze rabaty dotyczyły Superba (prawie 29 tys. zł), Kodiaqa (21 tys. zł) oraz Octavii (15 tys. zł).


Średnie rabaty to w przypadku tych samochodów to opowiednio: Superb – 8,52%, Kodiaq – 5,81%, Octavia – 6,75%.

 

Opel

Maksymalne rabaty w Oplu można było uzyskać na Nową Astrę, Insignię i Corsę. Upusty są tu bardzo zbliżone – między 18% a 19%. Największy wynegocjowany przez nas upust wyniósł aż 33 290 zł (Opel Insignia).


Średni rabat w Oplu to 11 022 zł.

 

Volkswagen

W Volkswagenie nażywszy rabat wynegocjowaliśmy na Passata. Wyniósł on aż 32 080 zł! Na całkiem przyjemne rabaty mogli liczyć także Klienci, którzy wybrali Jettę i Golfa.


Średnie rabaty procentowe w przypadku tych aut to odpowiednio 10,92% (Passat), 10,55% (Jetta) oraz 9,29% (Golf). Średni rabat kwotowy wyniósł 12 243 zł.

 

W pełnej wersji raportu:

✅ pokazujemy średnie i maksymalne rabaty, jakie wynegocjowaliśmy na poszczególne modele samochodów
✅ podsumowujemy najważniejsze informacje z I kwartału 2018 - restrykcje, przerwy w produkcji, nowości


Szukasz auta dla siebie? Pozwól nam się tym zająć - zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze :) Skonfiguruj swoje auto na https://carly.pl/