Jak zaoszczędzić 27% przy zakupie nowego samochodu | Blog Carly.pl

Jak zaoszczędzić 27% przy zakupie nowego samochodu

Chociaż w nowy rok wkroczyliśmy już ponad 2 miesiące temu, postanowiliśmy na chwilę wrócić do minionego 2017 roku. Przygotowaliśmy dla Was raport z wynegocjowanych przez nas rabatów w okresie styczeń-grudzień 2017.

Wpis został podzielony na 2 części. Pierwsza z nich dotyczy wszystkich modeli dostępnych na carly.pl. Następnie przedstawione są sekcje z podziałem na producentów - Skoda, Opel i VW.

Na samym dole strony znajduje się link do pobrania pełnej wersji raportu, w której znajdziecie bardziej szczegółowe informacje dotyczące każdego modelu samochodu dostępnego na carly.pl.

To zaczynamy!


Maksymalny wynegocjowany przez nas rabat to 27,63% (niespełna 42 tyś zł)! Dotyczył on Opla Insignii pierwszej generacji (wyprzedaż przed wprowadzeniem nowszego modelu).


Średni rabat na carly.pl to 8,26%, a średnia kwota, którą można zaoszczędzić to 8 795 zł.


Najwyższy rabat kwotowy, który udało nam się wynegocjować, dotyczył VW Arteona. Wyniósł on aż 52 260 zł! Rabat procentowy w tym przypadku to 21,14%.

SKODA

Skoda wciąż pozostaje na pierwszym miejscu podium, jeśli chodzi o najczęściej wybieraną markę przez naszych Klientów. Największą popularnością cieszyły się Octavia, Superb i Fabia. Maksymalne rabaty, jakie udało nam się wynegocjować na te samochody to 34 720 zł w przypadku Superba, 30 660 zł w przypadku Octavii i 9 041 zł w przypadku Fabii.


OPEL

Opel zaskoczył nas przede wszystkim rabatami. Poniższa grafika dotyczy rabatów średnich, natomiast maksymalne z nich sięgały nawet 27-28%, czyli ponad 40 tys. zł!

Średni rabat na Opla, jaki można było uzyskać, to 10,76%. Na najlepsze rabaty mogli liczyć Klienci, którzy wybrali Insignię (średnio 18,62%, czyli 27 547 zł), Astrę (średnio 12,45%, czyli 9 045 zł) i Nową Zafirę (średnio 11,45%, czyli 12 386 zł).


VOLKSWAGEN

Chociaż VW dołączył do naszej oferty dopiero we wrześniu, to od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów. Najpopularniejsze modele tej marki to Passat, Golf i Tiguan. Najkorzystniejsze rabaty, jakie zaproponowaliśmy naszym Klientom na te modele, to odpowiednio: 34 410 zł, 14 530 zł oraz 26 210 zł.


 

W pełnej wersji raportu:

✅ podpowiadamy, kiedy jest najlepszy czas na zakup samochodu, czyli kiedy można liczyć na największe upusty ze strony dealera
✅ publikujemy średnie i maksymalne rabaty, jakie wynegocjowaliśmy na poszczególne modele samochodów


 

Szukasz auta dla siebie? Pozwól nam się tym zająć - zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze :) Skonfiguruj swoje auto na https://carly.pl/